Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
UzmanKadin.net Nasıl Kullanılır? Mutlaka Oku

UzmanKadin.net Nasıl Kullanılır? Mutlaka Oku

Uzmankadin.net olarak sizlerle buluştuğumuz günden beri sitemize yenilik üstüne yenilik ekledik. Şimdi sıkı durun! Sitemizi sizler için o kadar özelleştiribilir kıldık ki, sitede gezerken tam anlamıyla sosyal medya hesaplarında sörf yapıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

Nasıl mı? Sitenin Kullanımı hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında verilmiştir.

Öncelikle aşağıda bahsedeceğim özelliklerin ve kullanım kolaylıklarının aktif olabilmesi olabilmesi için siteye üye olmanız gerekiyor. Durun Durun Hemen gözünüz korkmasın. 😀 Sizden üyelik istedik ama hiç bir bilginizi toplamayacağız ve sadece 2 tıkla üye olabileceksiniz.  Sizden onay e-postası vs bir şey istenmeyecektir.

Buraya tıklayarak hemen üye olabilirsin.

Uzmankadin.net nasıl kullanılır bilgi

Yukarı da ki resimde gördüğünüz gibi üye olup giriş yaptıktan sonra sitenin en üst kısmında bir sizin için yeni öellikler aktif oluyor.

Burada ki Etkinlik bölümünden sitede ki en son yapılan işleri etkinlikleri görebilirsiniz.

Profil bölümüne tıklayarak profilinizi en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilir profil resmi ekleyebilir sizi en güzel şekilde ifade eden kapak fotoğrafı koyabilirsiniz.

Bildirimler size gelen yeni bildirimleri gösterir.

Mesajlar almış olduğunuz mesajları listeler. Arkadaşlar senin arkadaşları göesterir.

Arkadaşlar malumunuz olduğu üzere arkadaşlarınızı gösterir.

Gruplara tıkladığın zaman ise istersen başkalarının kurduğu gruplara sınırsız olarak katılabilir, yada kendi grubunu kurarak, sınırsız şekilde arkadşalrını davet edebilirsin. Grup içerisinde en gizli konuları bile konuşabilir bunu herkese açık veya gizli yapabilirsin. Tüm bu işleri sadece sen yönetebilirsin.

Şimdi ise aşağıda ki resime bir göz atalım. Sitenin en altına indiğiniz zaman ilk olarak yazarlarımız linkini görüyorsunuz. O linke tıkladığımız zaman tüm yazarlarımızın sayfalarını görebilir ve hepsinin yazılarını okuyabiirsiniz.

Uzmankadin.net nasıl kullanılır
Uzmankadin.net nasıl kullanılır

Profil sayfasında neler yapılabilir?

http://www.uzmankadin.net/uyeler/admin/profile/ bu linke tıkladığınız zaman sizi kendi sayfanızı düzenlemeniz için yönlendirecektir.

Uzman kadın sitesi yenileinyor siteye eklediğm yenilikler

Şimdi yukarıda ki resmi incelemeye devam edelim. Etkinlik bölümünü yukarı da incelemeştik. Profile tıkladığınız zaman kendi profilinizi özelleştirmek için bir sayfa açılacak. Orada profil resminizi değiştirin sayfanızın kapağınızı sizin ruh halinizi yansıtacak şekilde ayarlayın.

kişiselden şahsi bilgilerinizi düzenleyin. Bilgilerinizi gizli yada herkesin göreceği şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bahsedenler kısmında sizden bahseden üyelerin ne dediğini yada neyinizi beğenip beğenmediğini  göreceksiniz.

Beğenilerde profilinizi ya da yazılarınızı beğenenlerin beğenilerini göreceksiniz.

Tüm bu özellikleri ve özelleştirmeleri uygulayarak sitemizi sizin için daha eğlenceli hala getirmeye çalışıyoruz. Umarız bu site de iyi vakit geçirirsiniz.

son olarak sizlerin de fikir ve görüşelireine son derece önem veriyoruz. Sitede olmasını istediğiniz herhangi bir özellik var ise lütfen bize yorum kısmından yazarak bildiriniz.

İyi Bloklamalar.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu Günler Dileriz.

Site Yöneticileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM