Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
UzmanKadin.net Nasıl Kullanılır? Mutlaka Oku

UzmanKadin.net Nasıl Kullanılır? Mutlaka Oku

Uzmankadin.net olarak sizlerle buluştuğumuz günden beri sitemize yenilik üstüne yenilik ekledik. Şimdi sıkı durun! Sitemizi sizler için o kadar özelleştiribilir kıldık ki, sitede gezerken tam anlamıyla sosyal medya hesaplarında sörf yapıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

Nasıl mı? Sitenin Kullanımı hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında verilmiştir.

Öncelikle aşağıda bahsedeceğim özelliklerin ve kullanım kolaylıklarının aktif olabilmesi olabilmesi için siteye üye olmanız gerekiyor. Durun Durun Hemen gözünüz korkmasın. 😀 Sizden üyelik istedik ama hiç bir bilginizi toplamayacağız ve sadece 2 tıkla üye olabileceksiniz.  Sizden onay e-postası vs bir şey istenmeyecektir.

Buraya tıklayarak hemen üye olabilirsin.

Uzmankadin.net nasıl kullanılır bilgi

Yukarı da ki resimde gördüğünüz gibi üye olup giriş yaptıktan sonra sitenin en üst kısmında bir sizin için yeni öellikler aktif oluyor.

Burada ki Etkinlik bölümünden sitede ki en son yapılan işleri etkinlikleri görebilirsiniz.

Profil bölümüne tıklayarak profilinizi en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilir profil resmi ekleyebilir sizi en güzel şekilde ifade eden kapak fotoğrafı koyabilirsiniz.

Bildirimler size gelen yeni bildirimleri gösterir.

Mesajlar almış olduğunuz mesajları listeler. Arkadaşlar senin arkadaşları göesterir.

Arkadaşlar malumunuz olduğu üzere arkadaşlarınızı gösterir.

Gruplara tıkladığın zaman ise istersen başkalarının kurduğu gruplara sınırsız olarak katılabilir, yada kendi grubunu kurarak, sınırsız şekilde arkadşalrını davet edebilirsin. Grup içerisinde en gizli konuları bile konuşabilir bunu herkese açık veya gizli yapabilirsin. Tüm bu işleri sadece sen yönetebilirsin.

Şimdi ise aşağıda ki resime bir göz atalım. Sitenin en altına indiğiniz zaman ilk olarak yazarlarımız linkini görüyorsunuz. O linke tıkladığımız zaman tüm yazarlarımızın sayfalarını görebilir ve hepsinin yazılarını okuyabiirsiniz.

Uzmankadin.net nasıl kullanılır
Uzmankadin.net nasıl kullanılır

Profil sayfasında neler yapılabilir?

http://www.uzmankadin.net/uyeler/admin/profile/ bu linke tıkladığınız zaman sizi kendi sayfanızı düzenlemeniz için yönlendirecektir.

Uzman kadın sitesi yenileinyor siteye eklediğm yenilikler

Şimdi yukarıda ki resmi incelemeye devam edelim. Etkinlik bölümünü yukarı da incelemeştik. Profile tıkladığınız zaman kendi profilinizi özelleştirmek için bir sayfa açılacak. Orada profil resminizi değiştirin sayfanızın kapağınızı sizin ruh halinizi yansıtacak şekilde ayarlayın.

kişiselden şahsi bilgilerinizi düzenleyin. Bilgilerinizi gizli yada herkesin göreceği şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bahsedenler kısmında sizden bahseden üyelerin ne dediğini yada neyinizi beğenip beğenmediğini  göreceksiniz.

Beğenilerde profilinizi ya da yazılarınızı beğenenlerin beğenilerini göreceksiniz.

Tüm bu özellikleri ve özelleştirmeleri uygulayarak sitemizi sizin için daha eğlenceli hala getirmeye çalışıyoruz. Umarız bu site de iyi vakit geçirirsiniz.

son olarak sizlerin de fikir ve görüşelireine son derece önem veriyoruz. Sitede olmasını istediğiniz herhangi bir özellik var ise lütfen bize yorum kısmından yazarak bildiriniz.

İyi Bloklamalar.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu Günler Dileriz.

Site Yöneticileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM