Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan evlilik Açıklaması:güzel manken Ebru Şallı ile bir barışık bir küs olarak devam eden ilişkileri için evlilik açıklaması yapan Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde evlenen mega star Tarkan’a gönderme yaptı.

Bilindiği gibi Ebru Şallı daha önce Harun Tan ile büyük bir aşk ile evlenmişti. Çiftin uzun süren evliliklerinden iki tane oğulları dünyaya gelmişti. Çift aldatma iddiaları ile geçtiğimiz yıllarda boşanmıştı. İddialara göre uzun yıllardır mutlu bir evlilik süren çiftin boşanmasına neden Ebru Şallı’nın kocası Harun Tan’ı Sinan Akçıl ile aldatması olmuştu. Ebru Şallı ve Sinan Akçıl boşanmanın ardından magazin basının yoğun ilgisine maruz kalmıştı. Sorulan aşk iddialarını ise yalanlamış ve arkadaş oldukları belirtmişlerdi. Tabi daha sonra Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çifti aşklarını daha fazla gizleyemedi. magazin basını tarafından görüntülenen çifti aşklarını itiraf etmişti.

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması Yaptı

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması yaptı:Geçtiğimiz haftalarda yine magazin dünyasında yer alan haberlere göre Sinan Akçıl sevgilisi Ebru Şallı’yı aldatmıştı. İddialara göre Ebru Şallı aldatma olayını öğrenince elinde bıçak ile sevgilisinin evini basıp her yeri dağıtmıştı. Ünlü mankenin sinir krizi geçirdiği iddialarında bulunan haberlerden sonra çift son günlerde tekrar barıştı. Bir dargın bir barışık olan çiftin ne zaman evleneceği sorusunun cevabı ise hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Pop müziğin mega starı olan sevilen isim Tarkan geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde evlenmişti. Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin düğünün yaz aylarında olması beklenir iken apar topar erken yapılması ise akılları karıştırdı. Magazin dünyasında Pınar İpek‘in hamile olması nedeni ile düğün daha erkene alındı iddiaları yer aldı. Sade bir nikâh ve sadece ailelerinin davetli olduğu tören ile dünya evine giren çift hamilelik konusunda henüz bir açıklama yaptı. Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin tanışma hikâyesi ise masalları aratmıyordu. Pınar Dilek küçüklükten beri sürekli Tarkan dinleyip onun hayranı olmuştu. Çiftin tanışma hikâyesi beş yıl önce Almanya’da gerçekleşti. Almanya’da konser veren Tarkan’ı dinlemeye giden Pınar Dilek orada ünlü şarkıcı ile tanıştı. Daha sonra çiftin aralarında ki arkadaşlık ilişkisi aşka dönüşmeye başladı. Beş yıldır devam eden ilişki geçtiğimiz günlerde evlilik ile sonuçlanmıştı. Tarkan’ın evlenmesi ise ünlü arkadaşlarını çok şaşırtmıştı. Daha önce 2016 yılında evleneceği açıklamasını yapan Tarkan hayranlarını çok sevindirmişti. Çiftin yayınlanan düğün fotoğraflarından mutlulukları çok belli oluyordu.

son zamanlarda Tarkan, Kıvanç tatlıtuğ, Murat Dalkılıç gibi isimlerin evlenmesi diğer bekâr yakışıklı ünlülerin de baskı görmesine neden oldu. Gözler şimdi Burak Özçivit, Murat Boz ve Sinan Akçıl‘a çevrildi. Geçtiğimiz gün magazin basını tarafından İstinye Park’ta görüntülenen ünlü isim evlilik soruları karşısında zor anlar yaşadı. Parfüm alışverişi yapan sevilen popçu magazin muhabirleri ile keyifli bir sohbet yaptı. Sinan Akçıl ilk olarak hayranlarına yeni klip müjdesi verdi. Sevilen sanatçı yeni klibinde bir kamyon şoförünü canlandıracağını esprili bir şekilde anlattı. Daha sonra kendisine sorulan Ebru Şallı ile ne zaman evleneceksiniz sorusuna beklenmedik bir yanıt verdi. Tarkan’ın evlenmesi ile gözler Sinan Akçıl’ın da üzerine döndü. Sinan Akçıl bu konuda yaktın bizi Tarkan diyerek sitem etti. Tarkan’ın daha uzun bir süre sonra evleneceğini bekleyen ve bu erken evliliğin onun için sürprizi olduğunu dile getiren ünlü isim ilişkisi ile ilgili konuşmaktan ise kaçındı. Sinan Akçıl Tarkan’ın erken evliliğine bize gol attı açıklamasını yaptı.

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çiftinin bu şartlar altında daha uzun bir süre evlenmeyeceği Sinan Akçıl’ın konuşmalarından belli oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM