Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan evlilik Açıklaması

Sinan Akçıl’dan evlilik Açıklaması:güzel manken Ebru Şallı ile bir barışık bir küs olarak devam eden ilişkileri için evlilik açıklaması yapan Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde evlenen mega star Tarkan’a gönderme yaptı.

Bilindiği gibi Ebru Şallı daha önce Harun Tan ile büyük bir aşk ile evlenmişti. Çiftin uzun süren evliliklerinden iki tane oğulları dünyaya gelmişti. Çift aldatma iddiaları ile geçtiğimiz yıllarda boşanmıştı. İddialara göre uzun yıllardır mutlu bir evlilik süren çiftin boşanmasına neden Ebru Şallı’nın kocası Harun Tan’ı Sinan Akçıl ile aldatması olmuştu. Ebru Şallı ve Sinan Akçıl boşanmanın ardından magazin basının yoğun ilgisine maruz kalmıştı. Sorulan aşk iddialarını ise yalanlamış ve arkadaş oldukları belirtmişlerdi. Tabi daha sonra Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çifti aşklarını daha fazla gizleyemedi. magazin basını tarafından görüntülenen çifti aşklarını itiraf etmişti.

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması Yaptı

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıklaması yaptı:Geçtiğimiz haftalarda yine magazin dünyasında yer alan haberlere göre Sinan Akçıl sevgilisi Ebru Şallı’yı aldatmıştı. İddialara göre Ebru Şallı aldatma olayını öğrenince elinde bıçak ile sevgilisinin evini basıp her yeri dağıtmıştı. Ünlü mankenin sinir krizi geçirdiği iddialarında bulunan haberlerden sonra çift son günlerde tekrar barıştı. Bir dargın bir barışık olan çiftin ne zaman evleneceği sorusunun cevabı ise hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Pop müziğin mega starı olan sevilen isim Tarkan geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde evlenmişti. Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin düğünün yaz aylarında olması beklenir iken apar topar erken yapılması ise akılları karıştırdı. Magazin dünyasında Pınar İpek‘in hamile olması nedeni ile düğün daha erkene alındı iddiaları yer aldı. Sade bir nikâh ve sadece ailelerinin davetli olduğu tören ile dünya evine giren çift hamilelik konusunda henüz bir açıklama yaptı. Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin tanışma hikâyesi ise masalları aratmıyordu. Pınar Dilek küçüklükten beri sürekli Tarkan dinleyip onun hayranı olmuştu. Çiftin tanışma hikâyesi beş yıl önce Almanya’da gerçekleşti. Almanya’da konser veren Tarkan’ı dinlemeye giden Pınar Dilek orada ünlü şarkıcı ile tanıştı. Daha sonra çiftin aralarında ki arkadaşlık ilişkisi aşka dönüşmeye başladı. Beş yıldır devam eden ilişki geçtiğimiz günlerde evlilik ile sonuçlanmıştı. Tarkan’ın evlenmesi ise ünlü arkadaşlarını çok şaşırtmıştı. Daha önce 2016 yılında evleneceği açıklamasını yapan Tarkan hayranlarını çok sevindirmişti. Çiftin yayınlanan düğün fotoğraflarından mutlulukları çok belli oluyordu.

son zamanlarda Tarkan, Kıvanç tatlıtuğ, Murat Dalkılıç gibi isimlerin evlenmesi diğer bekâr yakışıklı ünlülerin de baskı görmesine neden oldu. Gözler şimdi Burak Özçivit, Murat Boz ve Sinan Akçıl‘a çevrildi. Geçtiğimiz gün magazin basını tarafından İstinye Park’ta görüntülenen ünlü isim evlilik soruları karşısında zor anlar yaşadı. Parfüm alışverişi yapan sevilen popçu magazin muhabirleri ile keyifli bir sohbet yaptı. Sinan Akçıl ilk olarak hayranlarına yeni klip müjdesi verdi. Sevilen sanatçı yeni klibinde bir kamyon şoförünü canlandıracağını esprili bir şekilde anlattı. Daha sonra kendisine sorulan Ebru Şallı ile ne zaman evleneceksiniz sorusuna beklenmedik bir yanıt verdi. Tarkan’ın evlenmesi ile gözler Sinan Akçıl’ın da üzerine döndü. Sinan Akçıl bu konuda yaktın bizi Tarkan diyerek sitem etti. Tarkan’ın daha uzun bir süre sonra evleneceğini bekleyen ve bu erken evliliğin onun için sürprizi olduğunu dile getiren ünlü isim ilişkisi ile ilgili konuşmaktan ise kaçındı. Sinan Akçıl Tarkan’ın erken evliliğine bize gol attı açıklamasını yaptı.

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çiftinin bu şartlar altında daha uzun bir süre evlenmeyeceği Sinan Akçıl’ın konuşmalarından belli oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM