Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı:Yaz dizisi olarak başlayan sevilen dizi Kiralık Aşk’da hem yönetmen kadrosunda hem de oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Sevenlerinin de bildiği gibi kiralık aşk dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük bir reyting oranı ile izlenme rekorları kırıyordu. Ama son zamanlarda ne oldu ise dizi ciddi bir hayran kitlesini kaybetmişti. Dizinin sosyal medya hesabına yapılan yorumlara bakılacak olunur ise hayranlar dizinin gidişatından hiçte memnun değillerdi.

Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

kiralık aşk dizisine son zamanlarda dâhil olan Fikret Galo karakteri ile göze çarpan güzel oyuncu Elifcan Ongunlar diziden ayrıldığını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ayrıca dizinin yönetmeni olan Barış Yöş ile yolların ayrıldığı da yine sosyal medya hesabı üzerinden duyurulmuştu. Dizinin ikinci yönetmeni değişmesi hayranlarını halen memnun etmedi. Yapılan yorumlara bakılacak olursak izleyenler dizide ana karakterle olan Defne ve Ömer’i daha fazla görmek istiyor. Yani kısacası izleyici ekranda aşk görmek istiyor.

Diziden ayrılan Elifcan Ongular sosyal medya hesabında paylaştığı fotonun altına duygusal bir yorum yaparak hayranlarına bu haberi duyurdu. Elifcan Ongular daha önce Kara Ekmek adlı dizide yer almıştı. güzel oyuncu fotoğrafının altına diziye ilk girdiği günü, ilk çekim anından şuana kadar olan tüm ayrıntıları hatırladığını belirtti. Dizide yer aldığı için büyük bir memnuniyet duyduğunu da belirten Elifcan Ongular dizinin yönetmenine, yapımcı firmasına ve tüm dizi ekibe teşekkür etmeyi de unutmadı.  Ayrıca Elifcan Ongular dizinin kendisini istemeyen hayranlarını da gönderme yaptı. Sanat ile yaşam gerçeğinin ayrılması gerektiğini ve 11 bölümdür Kiralık Aşk dizisi hayranlarına büyük sabır gösterdiğini dile getiren güzel oyuncu son olarak kendisini istemeyen hayranlara sanatın var olduğu başka yaşamlarda görüşmek üzere notu ile paylaşımına son verdi.

Kiralık Aşk dizisi hayranlarının Fikret Galo karakterini sevmemesi aslında Ömer ve Defne ilişkisi yüzünden oldu. Ömer ve Defne ilişkisini kurtaran Fikret Galo Ömer’in çocukluk aşkı olduğunun ortaya çıkması ile ona karşı olan duyguların daha fazla saklayamaz hale geldi. Defne ve Fikret Galo arasında Ömer için bir kapışma meydana gelmişti. Ömer’in tercihini Defne’den yapması ise kaçınılmaz bir karardı diyebiliriz. Elifcan Ongular’ın oyunculuk kariyerine bundan sonra hangi projede devam edeceği ise büyük merak konusu oldu. Güzel oyuncu konu ile ilgili halen bir açıklama yapmadı.

kiralık aşk dizisi konusu

kiralık aşk dizisi konusu:Şuan Türkiye’de en çok izlenen dizilerden biri olan Kiralık Aşk dizinin konusu ülkemizin vazgeçilmez ana hikâyesi olan zengin çocuk fakir kızdan meydana geliyor. Kendi emekleri ve başarısı ile kendi ayakkabı firmasını kuran Ömer İplikçi annesi ve babasının ölümün ardından dedesi ile arasına bir duvar örmüştür. Ömer karakteri aşka vakit ayırmayıp daha çok başarılı olmak için kendini kariyere vermiştir. Ömer’in dedesi onun evliliğini görmek ister ve bu konu için gelininden yardım ister.

Defne karakteri ise abisinin borçları ile uğraşan annesi babası olmayan nenesi ile birlikte yaşayan fakir bir kızdır. Ömer’in yengesi Neriman Ömer gelin olarak çoğu kızı beğenmeyince bir kiralık kız tutmak ister. Ömer ve Defne’nin yolu Defne’nin çalıştığı restoranda tuhaf bir şekilde kesişir. Daha sonra Neriman Defne’ye para teklif ederek ondan kiralık aşk olmasını ister. Defne bu teklifi kabul etmeye mecburdur. Çünkü abisin borçlarını ödemez ise abisi mafya tarafından öldürülecektir. Ömer ve Defne arasında başlayan bu ilişki her geçen gün büyüyüp yerini gerçek ve zor bir aşka bırakmaktadır. Defne ise bu yalanı Ömer’e söyleyemediği için bir türlü mutlu olamayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM