Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

Kiralık aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı:Yaz dizisi olarak başlayan sevilen dizi Kiralık Aşk’da hem yönetmen kadrosunda hem de oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Sevenlerinin de bildiği gibi kiralık aşk dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük bir reyting oranı ile izlenme rekorları kırıyordu. Ama son zamanlarda ne oldu ise dizi ciddi bir hayran kitlesini kaybetmişti. Dizinin sosyal medya hesabına yapılan yorumlara bakılacak olunur ise hayranlar dizinin gidişatından hiçte memnun değillerdi.

Kiralık Aşk Dizisinden Ünlü İsim Çıkarıldı

kiralık aşk dizisine son zamanlarda dâhil olan Fikret Galo karakteri ile göze çarpan güzel oyuncu Elifcan Ongunlar diziden ayrıldığını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ayrıca dizinin yönetmeni olan Barış Yöş ile yolların ayrıldığı da yine sosyal medya hesabı üzerinden duyurulmuştu. Dizinin ikinci yönetmeni değişmesi hayranlarını halen memnun etmedi. Yapılan yorumlara bakılacak olursak izleyenler dizide ana karakterle olan Defne ve Ömer’i daha fazla görmek istiyor. Yani kısacası izleyici ekranda aşk görmek istiyor.

Diziden ayrılan Elifcan Ongular sosyal medya hesabında paylaştığı fotonun altına duygusal bir yorum yaparak hayranlarına bu haberi duyurdu. Elifcan Ongular daha önce Kara Ekmek adlı dizide yer almıştı. güzel oyuncu fotoğrafının altına diziye ilk girdiği günü, ilk çekim anından şuana kadar olan tüm ayrıntıları hatırladığını belirtti. Dizide yer aldığı için büyük bir memnuniyet duyduğunu da belirten Elifcan Ongular dizinin yönetmenine, yapımcı firmasına ve tüm dizi ekibe teşekkür etmeyi de unutmadı.  Ayrıca Elifcan Ongular dizinin kendisini istemeyen hayranlarını da gönderme yaptı. Sanat ile yaşam gerçeğinin ayrılması gerektiğini ve 11 bölümdür Kiralık Aşk dizisi hayranlarına büyük sabır gösterdiğini dile getiren güzel oyuncu son olarak kendisini istemeyen hayranlara sanatın var olduğu başka yaşamlarda görüşmek üzere notu ile paylaşımına son verdi.

Kiralık Aşk dizisi hayranlarının Fikret Galo karakterini sevmemesi aslında Ömer ve Defne ilişkisi yüzünden oldu. Ömer ve Defne ilişkisini kurtaran Fikret Galo Ömer’in çocukluk aşkı olduğunun ortaya çıkması ile ona karşı olan duyguların daha fazla saklayamaz hale geldi. Defne ve Fikret Galo arasında Ömer için bir kapışma meydana gelmişti. Ömer’in tercihini Defne’den yapması ise kaçınılmaz bir karardı diyebiliriz. Elifcan Ongular’ın oyunculuk kariyerine bundan sonra hangi projede devam edeceği ise büyük merak konusu oldu. Güzel oyuncu konu ile ilgili halen bir açıklama yapmadı.

kiralık aşk dizisi konusu

kiralık aşk dizisi konusu:Şuan Türkiye’de en çok izlenen dizilerden biri olan Kiralık Aşk dizinin konusu ülkemizin vazgeçilmez ana hikâyesi olan zengin çocuk fakir kızdan meydana geliyor. Kendi emekleri ve başarısı ile kendi ayakkabı firmasını kuran Ömer İplikçi annesi ve babasının ölümün ardından dedesi ile arasına bir duvar örmüştür. Ömer karakteri aşka vakit ayırmayıp daha çok başarılı olmak için kendini kariyere vermiştir. Ömer’in dedesi onun evliliğini görmek ister ve bu konu için gelininden yardım ister.

Defne karakteri ise abisinin borçları ile uğraşan annesi babası olmayan nenesi ile birlikte yaşayan fakir bir kızdır. Ömer’in yengesi Neriman Ömer gelin olarak çoğu kızı beğenmeyince bir kiralık kız tutmak ister. Ömer ve Defne’nin yolu Defne’nin çalıştığı restoranda tuhaf bir şekilde kesişir. Daha sonra Neriman Defne’ye para teklif ederek ondan kiralık aşk olmasını ister. Defne bu teklifi kabul etmeye mecburdur. Çünkü abisin borçlarını ödemez ise abisi mafya tarafından öldürülecektir. Ömer ve Defne arasında başlayan bu ilişki her geçen gün büyüyüp yerini gerçek ve zor bir aşka bırakmaktadır. Defne ise bu yalanı Ömer’e söyleyemediği için bir türlü mutlu olamayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM