Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Kiralık Aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık Aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!:Yaz dizisi olarak başlayan daha sonra yüksek reyting alınca sezon içinde de devam eden sevilen dizi Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde izleyenleri büyük bir heyecan bekliyor. Kiralık Aşk bu hafta 46.bölümü ile ekranlara geliyor.

Kiralık Aşk 45. bölümde neler yaşandı? ;

Kiralık Aşk’ın geçtiğimiz hafta Cuma günü yayınlanan bölümünde Fikret Galo ve Defne arasında Ömer’in aşkı savaşına tanık olmuştuk. Fikret Galo geçmişteki aşkının Ömer olduğunu öğrenince ona karşı olan hisleri iyice artmıştır. Defne’ye Ömer’e olan hislerini açıklayacağını söylemiştir. Defne ise Ömer’i kaybetme korkusu ile karşı karşıyadır. Neriman ve Koray Fikret ile Ömer’in konuşacağı yere kamera koyar ve Defne’nin tüm olayları seyretmesini sağlar. Defne her şeyi seyrettiğinde Ömer’in ona karşı olan hislerinin büyüklüğünü anlar. Fikret ise duygularına karşılık alamadığı için Türkiye’yi terk etme kararı alır. Fikret’in gidişi Defne’yi rahatlatacak mıdır yoksa başka sorunların çıkmasına mı neden olacaktır?

Kiralık Aşk 46. bölümde neler yaşanacak? ;

Kiralık Aşk’ın bu hafta yayınlanacak olan 46.bölümünde Fikret Galo gidişinin ardından bir mektup ile tüm herkesi endişeye sokar. Fikret Galo bilindiği gibi Defne’nin Neriman’a olan borcunu ödemesine yardımcı olmuştu. Fikret Defne’nin Ömer’e yakınlaşmasının bir para oyunu ile başladığını bilmektedir. Ömer’e tüm bildiklerini anlatmak isteyen Fikret Galo bir mektup gönderir. Fikret Türkiye’yi terk etmeden önce Defne’ye bu mektuptan bahseder. Defne mektubun varlığı ile telaşa girer. Ömer’den sır gibi saklanan Kiralık Aşk oyunu ortaya çıkmak üzeredir. Defne yeni yeni düzelmeye başlayan ilişkisini kaybedecek diye büyük moral bozukluğu yaşar. Etrafındakiler ise artık yeni bir sayfa açması gerektiğini ve bu durumdan korkmaması gerektiğini belirtir. Öte yandan Defne’nin ailesi ile oturduğu ev satışa çıkar. Ev sahibi Defne ve ailesini çıkarmak ister. Bunu öğrenen Ömer ise Defne’ye yardım etmek ister. Defne’den habersiz evlerini satın alır ve onlara hediye eder. Defne bunu öğrendiği zaman Ömer’e karşı hem mahcup olacaktır hem de ona kırılacaktır. Bu konu yüzünden Defne’nin abisi ve Ömer arasında da büyük bir tartışma yaşanacaktır.

kiralık aşk dizisi konusu;

kiralık aşk dizisinin konusunu özetleyecek olur isek tüm hikaye bir borç yüzünden ortaya çıkıyor. Abisinin borcu yüzünden Defne para aramaktadır. Ömer’in yengesi Neriman ise bir yalı sahibi olmak için Ömer’i evlendirmelidir. Neriman Ömer ile tanıştırdığı kızlardan hiçbirinden umut alamaz. Ömer’i kandırması için bir Kiralık Aşk bulmaya çalışır. Defne ile tanışan Neriman para karşılığı Defne’nin Ömer’i kendisine aşık etmesini teklif eder. Abisinin borcu yüzünden teklifi kabul eden Defne ise büyük bir oyunun içine girer. İlk olarak Ömer’in asistanı olarak işe başlayan Defne zamanla Ömer’e gerçekten aşık olur. Aynı şekilde Ömer’de Defne’ye aşık olur. İkili arasında ki duygular her geçen gün artmaya başlar. Ama Defne oyun oynadığını unutmaz ve Ömer’in ona karşı olan güvenini kaybetmek istemez. İkili evlilik kararı alır. Ama Defne hala gerçekleri açıklayamamıştır.

Kiralık Aşk oyuncu kadrosu;

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve güzel oyuncu Elçin Sangu’nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda usta isimler yer alıyor.

Hulusi: Ferdi Merter

Neriman: Nergis Kumbasar

Necmi: Levent Ülgen

Türkan: Hikmet Körmükçü

İsmail: Kerem Fırtına

Yasemin: Sinem Öztürk

Sinan: Salih Bademci

Koray: Onur Büyüktopçu

Sude: Melisa Şenolsun

Deniz Tranba: Devrim Yalçın

Fikret Galo: Elifcan Ongurlar

Nihan: Sanem Yeles

Serdar: Osman Akça

 

kiralık aşk dizisi sevenleri ile her Cuma akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında buluşuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM