Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Kiralık Aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık Aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!

Kiralık aşk 46. Bölümde Heyecan Dorukta!:Yaz dizisi olarak başlayan daha sonra yüksek reyting alınca sezon içinde de devam eden sevilen dizi Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde izleyenleri büyük bir heyecan bekliyor. Kiralık Aşk bu hafta 46.bölümü ile ekranlara geliyor.

Kiralık Aşk 45. bölümde neler yaşandı? ;

Kiralık Aşk’ın geçtiğimiz hafta Cuma günü yayınlanan bölümünde Fikret Galo ve Defne arasında Ömer’in aşkı savaşına tanık olmuştuk. Fikret Galo geçmişteki aşkının Ömer olduğunu öğrenince ona karşı olan hisleri iyice artmıştır. Defne’ye Ömer’e olan hislerini açıklayacağını söylemiştir. Defne ise Ömer’i kaybetme korkusu ile karşı karşıyadır. Neriman ve Koray Fikret ile Ömer’in konuşacağı yere kamera koyar ve Defne’nin tüm olayları seyretmesini sağlar. Defne her şeyi seyrettiğinde Ömer’in ona karşı olan hislerinin büyüklüğünü anlar. Fikret ise duygularına karşılık alamadığı için Türkiye’yi terk etme kararı alır. Fikret’in gidişi Defne’yi rahatlatacak mıdır yoksa başka sorunların çıkmasına mı neden olacaktır?

Kiralık Aşk 46. bölümde neler yaşanacak? ;

Kiralık Aşk’ın bu hafta yayınlanacak olan 46.bölümünde Fikret Galo gidişinin ardından bir mektup ile tüm herkesi endişeye sokar. Fikret Galo bilindiği gibi Defne’nin Neriman’a olan borcunu ödemesine yardımcı olmuştu. Fikret Defne’nin Ömer’e yakınlaşmasının bir para oyunu ile başladığını bilmektedir. Ömer’e tüm bildiklerini anlatmak isteyen Fikret Galo bir mektup gönderir. Fikret Türkiye’yi terk etmeden önce Defne’ye bu mektuptan bahseder. Defne mektubun varlığı ile telaşa girer. Ömer’den sır gibi saklanan Kiralık Aşk oyunu ortaya çıkmak üzeredir. Defne yeni yeni düzelmeye başlayan ilişkisini kaybedecek diye büyük moral bozukluğu yaşar. Etrafındakiler ise artık yeni bir sayfa açması gerektiğini ve bu durumdan korkmaması gerektiğini belirtir. Öte yandan Defne’nin ailesi ile oturduğu ev satışa çıkar. Ev sahibi Defne ve ailesini çıkarmak ister. Bunu öğrenen Ömer ise Defne’ye yardım etmek ister. Defne’den habersiz evlerini satın alır ve onlara hediye eder. Defne bunu öğrendiği zaman Ömer’e karşı hem mahcup olacaktır hem de ona kırılacaktır. Bu konu yüzünden Defne’nin abisi ve Ömer arasında da büyük bir tartışma yaşanacaktır.

kiralık aşk dizisi konusu;

kiralık aşk dizisinin konusunu özetleyecek olur isek tüm hikaye bir borç yüzünden ortaya çıkıyor. Abisinin borcu yüzünden Defne para aramaktadır. Ömer’in yengesi Neriman ise bir yalı sahibi olmak için Ömer’i evlendirmelidir. Neriman Ömer ile tanıştırdığı kızlardan hiçbirinden umut alamaz. Ömer’i kandırması için bir Kiralık Aşk bulmaya çalışır. Defne ile tanışan Neriman para karşılığı Defne’nin Ömer’i kendisine aşık etmesini teklif eder. Abisinin borcu yüzünden teklifi kabul eden Defne ise büyük bir oyunun içine girer. İlk olarak Ömer’in asistanı olarak işe başlayan Defne zamanla Ömer’e gerçekten aşık olur. Aynı şekilde Ömer’de Defne’ye aşık olur. İkili arasında ki duygular her geçen gün artmaya başlar. Ama Defne oyun oynadığını unutmaz ve Ömer’in ona karşı olan güvenini kaybetmek istemez. İkili evlilik kararı alır. Ama Defne hala gerçekleri açıklayamamıştır.

Kiralık Aşk oyuncu kadrosu;

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve güzel oyuncu Elçin Sangu’nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda usta isimler yer alıyor.

Hulusi: Ferdi Merter

Neriman: Nergis Kumbasar

Necmi: Levent Ülgen

Türkan: Hikmet Körmükçü

İsmail: Kerem Fırtına

Yasemin: Sinem Öztürk

Sinan: Salih Bademci

Koray: Onur Büyüktopçu

Sude: Melisa Şenolsun

Deniz Tranba: Devrim Yalçın

Fikret Galo: Elifcan Ongurlar

Nihan: Sanem Yeles

Serdar: Osman Akça

 

kiralık aşk dizisi sevenleri ile her Cuma akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında buluşuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM