Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu sex,Kenan İmirzalıoğlu sex videosu,Sinem Kobalsex videosu,Menend Kurtiz sex videosu izle,sex video izle,teen sex video izle,teen sex videosu

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış:son zamanlarda magazin basının en çok konuştuğu aşklardan birini yaşayan Kenan İmirzalıoğlu evlilik için gün sayıyor. Türkiye’nin en yakışıklı jönü olarak tanıtılan Kenan İmirzalıoğlu yaşına rağmen elde ettiği başarılar ve kaliteli kariyeri nedeni ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Kenan İmirzalıoğlu oyunculuk kariyerinde ki yükselmeyi Deli Yürek isimli tv dizisi ile yakalamıştı. Daha sonra kendisine gelen tüm kaliteli teklifleri değerlendirip kariyerinde adım adım ilerledi. son zamanlarda rol aldığı dizi film projeleri arasında en dikkat çeken yapım EZEL dizisi olmuştu. EZEL dizisinde kendisine kurulan büyük bir oyun nedeni ile tüm hayatını intikam için adayan bir karakteri canlandırıyordu. EZEL dizisinde kendisine bu yolda büyük destek veren hapiste tanıştığı Ramiz Dayı can yoldaşı olmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu düğün şahidi kim olacak?

EZEL dizisinde Ramiz Dayı rolünü geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Tuncel Kurtiz canlandırıyordu. Usta isim Tuncel Kurtiz’in ölümü hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu. Sinem Kobal ile aşk yaşayan Kenan İmirzalıoğlu usta oyuncuya olan vefasını unutmadı ve bir kez daha gösterdi. Kenan İmirzalıoğlu düğün şahidi olarak Tuncel Kurtiz’i anmak ona vefa göstermek adına usta ismin eşine teklif götürdü. nikah şahidi olarak Tuncel Kurtiz’in eşi Menend Kurtiz’e teklif götüren Kenan İmirzalıoğlu ünlüler camiasından ve hayranlarından büyük takdir topladı.

Menend Kurtiz Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı bu teklif karşısında duygu dolu anlar yaşadı. Kenan İmirzalıoğlu namı değer Ramiz Dayı’nın yani Tuncer Kurtiz’in vefat etmemiş olsa idi onun nikah şahidi olacağını eşine söyleyince eşi bu teklif karşısında ne diyeceğini şaşırdı. Ama Menend Kurtiz bu teklifi nazik bir şekilde geri çevirdi. Çünkü Menend Kurtiz ondan daha önce şahit olması Gereken akrabaları olduğunu belirterek güzel teklifi nazikçe geri çevirdi ve düğüne mutlaka katılacağını da belirtti.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal yarın düzenlenecek muhteşem bir düğün ile dünya evine girecekler.  İkili düğün için her şeyin kusursuz olmasını amaçladı. Öyle ki bu kusursuzluk için Kenan İmirzalıoğlu kesenin azını açtı. Düğün hazırlığı sürecinde ünlü çift sık sık magazin basını haberlerinde yer aldı. Sinem Kobal’in gelinliğinin, gelinlik çiçeğinin ve diğer şeylerin fiyatı hep dudak uçuklattı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Düğünü Hangi gün?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti 21 Mayıs cumartesi günü Cunda adasında muhteşem bir düğün ile dünya evine girecekler. Çift düğün ile ilgili hazırlıkları kontrol etmek ve tüm planı yeniden gözden geçirmek için Cunda Adasına teftişe gitti. Kontrol yaparken birlikte görüntülenen çiftin düğün heyecanları gözlerinden okunuyordu. Çift düğünden önce adaya yerleşti. Çift düğünün yapılacağı yeri kontrol ederken Kenan İmirzalıoğlu’nun gergin halleri ise gözlerden kaçmadı.

Yakışıklı oyuncu’nun sevgilisi Sinem Kobal kollarına alıp sarılarak yatıştırmaya çalıştı. sigara içerken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu daha şimdiden evlilik stresi yaşamaya başlamış görünüyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Cunda Adasında yapılacak olan düğünü için tamı tamına 800 bin TL harcanıldığı öğrenildi. Çiftin bu kadar para harcadığı düğünü görmek için herkes sabırsızlanıyor.

Çiftin birliktelikleri büyük şok etkisi yaratmıştı. güzel oyuncu sinem Kobal daha önce futbolcu arda Turan ile uzun süren ve nişanlılık da içeren bir birliktelik yaşamıştı. Sinem Kobal Arda Turan ayrılığından sonra Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Kenan- Sinem çifti ilişkileri sürekli olarak gözlerden ve magazin basınından uzak yaşamayı tercih etti. Çoğu zaman bu kadar ilgi odağı olmaktan rahatsızlık duyup açıklamalarda bulundu. Özellikle Kenan İmirzalıoğlu şehit haberlerinin olduğu günlerde kendisi ve sevgilisi Sinem Kobal ile daha fazla ilgilenmesine karşı büyük bir tepki vermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM