Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış

Kenan İmirzalıoğlu sex,Kenan İmirzalıoğlu sex videosu,Sinem Kobalsex videosu,Menend Kurtiz sex videosu izle,sex video izle,teen sex video izle,teen sex videosu

Kenan İmirzalıoğlu’n dan Vefalı Davranış:son zamanlarda magazin basının en çok konuştuğu aşklardan birini yaşayan Kenan İmirzalıoğlu evlilik için gün sayıyor. Türkiye’nin en yakışıklı jönü olarak tanıtılan Kenan İmirzalıoğlu yaşına rağmen elde ettiği başarılar ve kaliteli kariyeri nedeni ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Kenan İmirzalıoğlu oyunculuk kariyerinde ki yükselmeyi Deli Yürek isimli tv dizisi ile yakalamıştı. Daha sonra kendisine gelen tüm kaliteli teklifleri değerlendirip kariyerinde adım adım ilerledi. son zamanlarda rol aldığı dizi film projeleri arasında en dikkat çeken yapım EZEL dizisi olmuştu. EZEL dizisinde kendisine kurulan büyük bir oyun nedeni ile tüm hayatını intikam için adayan bir karakteri canlandırıyordu. EZEL dizisinde kendisine bu yolda büyük destek veren hapiste tanıştığı Ramiz Dayı can yoldaşı olmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu düğün şahidi kim olacak?

EZEL dizisinde Ramiz Dayı rolünü geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Tuncel Kurtiz canlandırıyordu. Usta isim Tuncel Kurtiz’in ölümü hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu. Sinem Kobal ile aşk yaşayan Kenan İmirzalıoğlu usta oyuncuya olan vefasını unutmadı ve bir kez daha gösterdi. Kenan İmirzalıoğlu düğün şahidi olarak Tuncel Kurtiz’i anmak ona vefa göstermek adına usta ismin eşine teklif götürdü. nikah şahidi olarak Tuncel Kurtiz’in eşi Menend Kurtiz’e teklif götüren Kenan İmirzalıoğlu ünlüler camiasından ve hayranlarından büyük takdir topladı.

Menend Kurtiz Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı bu teklif karşısında duygu dolu anlar yaşadı. Kenan İmirzalıoğlu namı değer Ramiz Dayı’nın yani Tuncer Kurtiz’in vefat etmemiş olsa idi onun nikah şahidi olacağını eşine söyleyince eşi bu teklif karşısında ne diyeceğini şaşırdı. Ama Menend Kurtiz bu teklifi nazik bir şekilde geri çevirdi. Çünkü Menend Kurtiz ondan daha önce şahit olması Gereken akrabaları olduğunu belirterek güzel teklifi nazikçe geri çevirdi ve düğüne mutlaka katılacağını da belirtti.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal yarın düzenlenecek muhteşem bir düğün ile dünya evine girecekler.  İkili düğün için her şeyin kusursuz olmasını amaçladı. Öyle ki bu kusursuzluk için Kenan İmirzalıoğlu kesenin azını açtı. Düğün hazırlığı sürecinde ünlü çift sık sık magazin basını haberlerinde yer aldı. Sinem Kobal’in gelinliğinin, gelinlik çiçeğinin ve diğer şeylerin fiyatı hep dudak uçuklattı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Düğünü Hangi gün?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti 21 Mayıs cumartesi günü Cunda adasında muhteşem bir düğün ile dünya evine girecekler. Çift düğün ile ilgili hazırlıkları kontrol etmek ve tüm planı yeniden gözden geçirmek için Cunda Adasına teftişe gitti. Kontrol yaparken birlikte görüntülenen çiftin düğün heyecanları gözlerinden okunuyordu. Çift düğünden önce adaya yerleşti. Çift düğünün yapılacağı yeri kontrol ederken Kenan İmirzalıoğlu’nun gergin halleri ise gözlerden kaçmadı.

Yakışıklı oyuncu’nun sevgilisi Sinem Kobal kollarına alıp sarılarak yatıştırmaya çalıştı. sigara içerken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu daha şimdiden evlilik stresi yaşamaya başlamış görünüyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Cunda Adasında yapılacak olan düğünü için tamı tamına 800 bin TL harcanıldığı öğrenildi. Çiftin bu kadar para harcadığı düğünü görmek için herkes sabırsızlanıyor.

Çiftin birliktelikleri büyük şok etkisi yaratmıştı. güzel oyuncu sinem Kobal daha önce futbolcu arda Turan ile uzun süren ve nişanlılık da içeren bir birliktelik yaşamıştı. Sinem Kobal Arda Turan ayrılığından sonra Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Kenan- Sinem çifti ilişkileri sürekli olarak gözlerden ve magazin basınından uzak yaşamayı tercih etti. Çoğu zaman bu kadar ilgi odağı olmaktan rahatsızlık duyup açıklamalarda bulundu. Özellikle Kenan İmirzalıoğlu şehit haberlerinin olduğu günlerde kendisi ve sevgilisi Sinem Kobal ile daha fazla ilgilenmesine karşı büyük bir tepki vermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM