Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflama uzman tv,hızlı zayıflamanın,hızlı zayıflamada püf noktalar,hızlı ve sağlıklı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflamanın formülleri,hızlı zayıflamanın kolay yolları

hızlı zayıflama uzman tv
hızlı zayıflama uzman tv

Sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce ılık su içine yarım limon sıkıp için.

Tatlı isteğini taze ve meyve kuru meyvelerle karşılayın ama bunları ara öğünde ve bir avuç içi kadar yiyin.

Suyunuzu oturarak ve yudum yudum için. Ayakta su içmek zararlıdır.

Salatalarınızda sirke kullanıp ödem söktürün.

Fazla kilolardan çok sıkıldınız ve hızlı zayıflamak istiyorsunuz, değil mi? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, her biri altın değerinde önerilerimizle kilo vermenize yardım ediyoruz!

Açlık hissi geldiğinde önce bir bir bardak su içip bu hissin geçmesi için derin nefes alın ve kendinizi oyalayacak bir şey bulun: Oyun oynamak, dans etmek, evi temizlemek, yürümek, kitap okumak

Akşamüstü bir bardak süt ürünü ve bir avuç içi meyveyle ara öğün yapıp zayıflamayı hızlandırın.

Haftada bir gün, sabah ve aç karna tartılın.

Her gün maden suyu içip zayıflamayı hızlandırın.

Yemekten hemen sonra dişlerinizi fırçalayın.

hızlı zayıflatan besinler
hızlı zayıflatan besinler

hızlı zayıflamanın zararları,hızlı zayıflamanın yolları,hızlı zayıflamanın yolu,hızlı zayıflamanın doğal yolları,hızlı zayıflamanın yolları nelerdir,hızlı zayıflamanın nedenleri,hızlı zayıflamanın sırları 

Akşam yemeğini çok geç saatlerde yemeyin. Diyette akşam yemeği, uyumadan 4 saat önce yenmiş olmalıdır.

Süt, peynir, yoğurt gibi süt ürünlerini günde 2 porsiyon tüketin.

Ödem söktürücü çaylar içip hızlı kilo verin.

Yüksek topuklu ayakkabılar ve dar giysileri tercih edin.

Haftada 4-5 gün 30-45 dakikalık tempolu yürüyüş yapın.

Tuz tüketimini azaltın.

hızlı zayıflatan çaylar
hızlı zayıflatan çaylar

Televizyon karşısında ya da kitap okurken atıştırmayın.

Yediklerinizi mutlaka not edin.

İdeal kiloda olduğunuz günlerinizdeki bir fotoğrafınızı buzdolabının üzerine yapıştırın.

Kızartma yerine ızgara, buğulama, haşlama ya da fırında pişirme gibi yöntemler uygulayın.

Çok çabuk acıktıracağından sakız çiğnemekten uzak durun.

Elma, armut ve bunun gibi meyveleri lifli oldukları için kabukları ile yiyin.

Her banyoda yağlı bölgelere kese yapın, sıcak ve soğuk duş alın.

Dışarı yürüyüşe çıkamıyorsanız, evde basen eritme hareketleri yapın.

Spor yapmaya zamanım yok bahanesine artık kargalar bile inanmıyor, gerçekçi olun! Günde 10 dakika göbek eritme hareketleri yapmak bile zayıflamanızı hızlandırır.

hızlı zayıflama hikayeleri,hızlı zayıflatan besinler,hızlı zayıflamak için öneriler,hızlı zayıflatan yiyecekler,hızlı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflama yöntemi,hızlı zayıflatan çaylar,hızlı zayıflama ilaçları,hızlı zayıfla

hızlı zayıflatan besinler
hızlı zayıflatan besinler

Çay, kahve içmeyi günde 2 bardak ile sınırlandırın.

Sakatat, salam, sucuk, jambon gibi şarküteri ürünleri, sos ve kremalardan uzak durun.

Kola, soda, meşrubat ve alkol içmeye son verin.

Kahvaltınızı kuvvetli akşam yemeğinizi çok hafif yemeyi tercih edin.

Bol su için. Öğünlerden 30 dakika önce 1-2 bardak su için. Yemek sırasında ise su içmeyin.

Azar azar ve sık sık yemeyi tercih edin, asla aç kalmayın. Dengeli ve düzenli beslenin, tek tip gıda tüketiminden vazgeçin.

Patates diyeti, lahana diyeti gibi çok düşük kalorili ve şok diyetler uygulamayın.

Taze sıkılmış meyve suları ve bitki çaylarını tercih edin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM