Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları

Hızlı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflama uzman tv,hızlı zayıflamanın,hızlı zayıflamada püf noktalar,hızlı ve sağlıklı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflamanın formülleri,hızlı zayıflamanın kolay yolları

hızlı zayıflama uzman tv
hızlı zayıflama uzman tv

Sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce ılık su içine yarım limon sıkıp için.

Tatlı isteğini taze ve meyve kuru meyvelerle karşılayın ama bunları ara öğünde ve bir avuç içi kadar yiyin.

Suyunuzu oturarak ve yudum yudum için. Ayakta su içmek zararlıdır.

Salatalarınızda sirke kullanıp ödem söktürün.

Fazla kilolardan çok sıkıldınız ve hızlı zayıflamak istiyorsunuz, değil mi? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, her biri altın değerinde önerilerimizle kilo vermenize yardım ediyoruz!

Açlık hissi geldiğinde önce bir bir bardak su içip bu hissin geçmesi için derin nefes alın ve kendinizi oyalayacak bir şey bulun: Oyun oynamak, dans etmek, evi temizlemek, yürümek, kitap okumak

Akşamüstü bir bardak süt ürünü ve bir avuç içi meyveyle ara öğün yapıp zayıflamayı hızlandırın.

Haftada bir gün, sabah ve aç karna tartılın.

Her gün maden suyu içip zayıflamayı hızlandırın.

Yemekten hemen sonra dişlerinizi fırçalayın.

hızlı zayıflatan besinler
hızlı zayıflatan besinler

hızlı zayıflamanın zararları,hızlı zayıflamanın yolları,hızlı zayıflamanın yolu,hızlı zayıflamanın doğal yolları,hızlı zayıflamanın yolları nelerdir,hızlı zayıflamanın nedenleri,hızlı zayıflamanın sırları 

Akşam yemeğini çok geç saatlerde yemeyin. Diyette akşam yemeği, uyumadan 4 saat önce yenmiş olmalıdır.

Süt, peynir, yoğurt gibi süt ürünlerini günde 2 porsiyon tüketin.

Ödem söktürücü çaylar içip hızlı kilo verin.

Yüksek topuklu ayakkabılar ve dar giysileri tercih edin.

Haftada 4-5 gün 30-45 dakikalık tempolu yürüyüş yapın.

Tuz tüketimini azaltın.

hızlı zayıflatan çaylar
hızlı zayıflatan çaylar

Televizyon karşısında ya da kitap okurken atıştırmayın.

Yediklerinizi mutlaka not edin.

İdeal kiloda olduğunuz günlerinizdeki bir fotoğrafınızı buzdolabının üzerine yapıştırın.

Kızartma yerine ızgara, buğulama, haşlama ya da fırında pişirme gibi yöntemler uygulayın.

Çok çabuk acıktıracağından sakız çiğnemekten uzak durun.

Elma, armut ve bunun gibi meyveleri lifli oldukları için kabukları ile yiyin.

Her banyoda yağlı bölgelere kese yapın, sıcak ve soğuk duş alın.

Dışarı yürüyüşe çıkamıyorsanız, evde basen eritme hareketleri yapın.

Spor yapmaya zamanım yok bahanesine artık kargalar bile inanmıyor, gerçekçi olun! Günde 10 dakika göbek eritme hareketleri yapmak bile zayıflamanızı hızlandırır.

hızlı zayıflama hikayeleri,hızlı zayıflatan besinler,hızlı zayıflamak için öneriler,hızlı zayıflatan yiyecekler,hızlı zayıflamanın püf noktaları,hızlı zayıflama yöntemi,hızlı zayıflatan çaylar,hızlı zayıflama ilaçları,hızlı zayıfla

hızlı zayıflatan besinler
hızlı zayıflatan besinler

Çay, kahve içmeyi günde 2 bardak ile sınırlandırın.

Sakatat, salam, sucuk, jambon gibi şarküteri ürünleri, sos ve kremalardan uzak durun.

Kola, soda, meşrubat ve alkol içmeye son verin.

Kahvaltınızı kuvvetli akşam yemeğinizi çok hafif yemeyi tercih edin.

Bol su için. Öğünlerden 30 dakika önce 1-2 bardak su için. Yemek sırasında ise su içmeyin.

Azar azar ve sık sık yemeyi tercih edin, asla aç kalmayın. Dengeli ve düzenli beslenin, tek tip gıda tüketiminden vazgeçin.

Patates diyeti, lahana diyeti gibi çok düşük kalorili ve şok diyetler uygulamayın.

Taze sıkılmış meyve suları ve bitki çaylarını tercih edin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM