Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Gelinlik Modelleri 2015

Gelinlik Modelleri 2015

Gelinlik Modelleri 2015

Gelinlik Modelleri 2015:evlilik kararınızı verdiniz ve evleniyor musunuz?  Heyecanlı mısınız? Peki gelinlik modellerine karar verdiniz mi? O zaman sizi biraz daha heyecanlandıralım. Çünkü gelinlik modelleri konusunda karar vermek çok zamanlarınızı alacak gibi görünüyor. Sürekli değişen gelinlik modelleri, sürekli değişen trendler demektir. Dolayısı ile çok zor karar vermeniz demektir. Çünkü gelinlik modelleri denildiği zaman sıradan elbiseler gibi algılamamalısınız.

Hayatınızın en önemli anlarından birisine şahitlik edecek olan onlarca insanın karşısına mükemmel bir görüntü ile çıkmalısınız. bu sizin en özel gününüz olacak, belki de hayatınız da bir kere yaşayacağınız gün olacak. Dolayısı ile a dan z ye çok özenli ve titiz olmalısınız dış görünüş konusunda. Sizler için ideal gelinlik modellerini çok iyi araştırmalısınız. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle sürekli fikir alışverişinde bulunmalısınız. Trend modelleri iyi takip analiz etmelisiniz.

Sitemiz üzerinden ve yazılı basından Moda haberlerini takip ederek nokta atışı yapmalısınız. son zamanların favorisi dantelli gelinlik modelleri üzerinden karar verebilirsiniz. Her ne kadar herkes onu seçiyor olsa da siz kendinize daha farklı bir stil oluşturarak yine farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Özel fotoğraf çekimleri, onlarca insanlar çekilen fotoğraflar konusuna da hazırlıklı olmalısınız. Çünkü o gecenizin sonunda binlerce fotoğraf çekilecek. Ve hepsinde siz olacaksınız. bu yüzden mutlaka gelinlik modelleri konusunda günlerinizi harcamalısınız. Herkesin karesinde en güzel görünen siz olmalısınız!

Gelinlik modelleri ile ilgili bilinen yanlış doğrulardan bir tanesi de uzun gelinlik modellerinin revaçta olduğudur. Asla öyle değil. Mini gelinlik modelleri de tercih edilebilir. Biraz marjinal olmaktan kimseye zarar gelmez. Üstelik genel olarak “aman o ne der, aman bu ne der” derdiniz de olmayacak. Çünkü bu sizin en özel geceniz ve her şey sizin istediğiniz gibi olmak zorunda. Genel olarak toparlayacak olursak gelinlik modelleri konusunda detaylı bir araştırma gerçekleştirmeden asla karar vermeyin.

Arkadaşlarınızdan, çevrenizden ve sitemiz editörlerinden fikir alın. Hiçbir şekilde aceleye getirmeyin. Daha sonrasında pişman olacağınız kararlar vermeyin. Düğüne kadar her aşamada sakin ve sabırlı davranın. Bu gelinlik modelleriniz için de geçerli.

Bütün kızlar sizde hayalinizdeki modelin nasıl olması gerektiğini sitemiz üzerinden yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM