Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri,bitkisel saç uzatma formülleri,doğal saç uzatan formül,doğal saç uzatma yöntemleri,doğal saç uzatma yolları,doğal saç uzatma yöntemleri kadınlar kulübü,doğal saç uzatma yöntemleri erkek,doğal yollarla saç uzatma formülleri,doğal yoldan saç uzatma formülleri,bitkisel saç uzatma formülü

Doğal Saç Uzatma Formülleri:Bir bayanın en güzel ve en doğal aksesuarı saçlarıdır. Bu yüzden çoğu bayan uzun ve gür saçlara sahip olmak ister. Tabi hali ile her kadının genetik farklılıklar yani yaradılış açısından farklı özellikleri bulunur. Çoğu kişi doğuştan upuzun, sık ve gür saçlara sahip iken çoğu kişide tam tersi olarak zayıf, güçsüz ve ince telli saçlara sahiptir.

Bazı kişilerde saç uzaması kesim yaptırdıktan kısa süre içerisinde olabiliyor. Ama çoğu kişide saç uzama sorunu yaşanıyor. Bunun nedeni saçların nemini kaybetmesi ve gelişip büyüyebilmesi için gerekli olan mineralleri alamamasıdır. İlk olarak saçınızı uzatmak istiyor iseniz doğal formüllerden yaralandığınız süre zarfı içerisinde saçınıza boya işlemleri yaptırmamanız gerekiyor. Çünkü boya saçın pigment yapısını bozup gelişmesine engel olmaktadır.

Başlıca Doğal Saç Uzatma Formülleri Nelerdir

İnternette milyonlarca doğal saç uzatma formüllerine ulaşabilirsiniz. Ama denenip fayda görülen belli başlı yöntemler bulunuyor. İlk olarak sizlere sinameki kürünü araştırdık. Bu kürü kullanan bayanların büyük çoğunluğu doğru bir kullanım ile saçlarında her ay belli miktarda uzama artışı yaşadıklarını belirtiyor. Sinameki kürünü yapmak için 3 ana malzemeye ihtiyacınız vardır; Sinameki, bemiks ampül ve tatlı badem yağı…

Sinameki kürü ile saç uzatma nasıl yapılır?

Sinameki kürü,sinameki kürü ile saç uzatma,sinameki kürü kullananlar,sinameki kürü saç,sinameki kürü kadınlar kulübü,sinameki kürü yapanlar,sinameki kürü kontes,sinameki kürü sonuçları,sinameki kürü saç uzatma,sinameki kürü saç döker mi

İlk olarak bemiks ampülü eczanelerden uygun bir fiyata temin edebilirsiniz. Badem yağının tatlı badem yağı olmasına dikkat edin. Öncelikle bir tutam sinamekiyi yeteri kadar suda kaynamaya bırakıyoruz.  Daha sonra kaynayan yaprağın suyunu saçımıza kolay işlem yapabilmek için fısfıs başlıklı bir şişenin içerisine döküyoruz. Sinameki suyu ılık olduktan sonra içerisine bir adet bemiks ampülü ve 1 yemek kaşığı tatlı badem yağını ekliyoruz. Malzemeleri iyice karıştırıyoruz ve saç uzatma kürünüz kullanıma hazır hale geliyor. Sinameki kürünü saçlarınızın hem uçlarına hem de diplerine güzel bir şekilde yediriyorsunuz. Bu kürde önemli olan zamandır. Ne kadar bekletirseniz o kadar fayda göreceksiniz.

Sinameki kürünü üç hafta artarda kullandıktan sonra bir hafta ara vermeniz gerekiyor. Çünkü saçın dinlenmesi gerekmektedir. Unutmadan karışımı haftada en fazla 3 defa saçınıza sürmeniz yeterli olacaktır. Bemiks ampül vitamin içerikli bir ampül olduğu için saçınızda vitamin kokusu bırakması da kaçınılmaz olacaktır. Düzenli kullanım sonucu saçlarınızda gözle görülür bir şekilde uzama olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca kürü desteklemek amacı ile saçınızı bir sabah birde akşam olmak koşulu ile günde iki defa tarayın. Saç taramak saç kökü hücrelerini harekete geçirip uzamasını sağlamaktadır. Fakat saçlarınız kuru iken tarama işlemini yapmayın. Çünkü kuru saçları taramak saçın kırılmasına ve koparak dökülmesine neden olacaktır.

Bir diğer saç uzatma yöntemi ise yılan yağı kullanmaktır. Yılan yağı içerisinde bulunan doğal mineraller sayesinde saçınızın köküne destek verir ve düzenli kullanım sonucu uzamasını sağlar. Yılan yağını kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise yağı saçınıza uygularken dozunu fazla kaçırmayın. Yağı çok fazla saça sürürseniz hem nem dengesini bozarsınız hem de uzama aşamasını geciktirirsiniz.

Yapılan araştırmalar genellikle daha az meyve ve sebze tüketen kişilerde saç sorunlarının daha fazla olduğunu ortaya çıkardı. Uzmanlar meyve ve sebze tüketimizi arttırdığınız takdirde saçlarda kendiliğinde sağlıklı bir görünüm ortaya çıkacağını belirtiyor. Çünkü saç vitamin ve minerallerden beslenmektedir. Sebze ve meyvelerin içeriklerinde ise bu besin yapıları bolca bulunmaktadır. Doğal meyve ve sebzeleri yiyerek saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarınız her zaman bakımlı, uzun, ışıldayan bir görünümde olmasını istiyorsanız saçınızın nemini kaybetmesine mani olun. Doğal yağlar ile haftalık maskeler yapabilirsiniz. Doğal yağlar saçların beslenmesine ve sağlıklı bir görünümde olması için büyük fayda sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM