Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri

Doğal Saç Uzatma Formülleri,bitkisel saç uzatma formülleri,doğal saç uzatan formül,doğal saç uzatma yöntemleri,doğal saç uzatma yolları,doğal saç uzatma yöntemleri kadınlar kulübü,doğal saç uzatma yöntemleri erkek,doğal yollarla saç uzatma formülleri,doğal yoldan saç uzatma formülleri,bitkisel saç uzatma formülü

Doğal Saç Uzatma Formülleri:Bir bayanın en güzel ve en doğal aksesuarı saçlarıdır. Bu yüzden çoğu bayan uzun ve gür saçlara sahip olmak ister. Tabi hali ile her kadının genetik farklılıklar yani yaradılış açısından farklı özellikleri bulunur. Çoğu kişi doğuştan upuzun, sık ve gür saçlara sahip iken çoğu kişide tam tersi olarak zayıf, güçsüz ve ince telli saçlara sahiptir.

Bazı kişilerde saç uzaması kesim yaptırdıktan kısa süre içerisinde olabiliyor. Ama çoğu kişide saç uzama sorunu yaşanıyor. Bunun nedeni saçların nemini kaybetmesi ve gelişip büyüyebilmesi için gerekli olan mineralleri alamamasıdır. İlk olarak saçınızı uzatmak istiyor iseniz doğal formüllerden yaralandığınız süre zarfı içerisinde saçınıza boya işlemleri yaptırmamanız gerekiyor. Çünkü boya saçın pigment yapısını bozup gelişmesine engel olmaktadır.

Başlıca Doğal Saç Uzatma Formülleri Nelerdir

İnternette milyonlarca doğal saç uzatma formüllerine ulaşabilirsiniz. Ama denenip fayda görülen belli başlı yöntemler bulunuyor. İlk olarak sizlere sinameki kürünü araştırdık. Bu kürü kullanan bayanların büyük çoğunluğu doğru bir kullanım ile saçlarında her ay belli miktarda uzama artışı yaşadıklarını belirtiyor. Sinameki kürünü yapmak için 3 ana malzemeye ihtiyacınız vardır; Sinameki, bemiks ampül ve tatlı badem yağı…

Sinameki kürü ile saç uzatma nasıl yapılır?

Sinameki kürü,sinameki kürü ile saç uzatma,sinameki kürü kullananlar,sinameki kürü saç,sinameki kürü kadınlar kulübü,sinameki kürü yapanlar,sinameki kürü kontes,sinameki kürü sonuçları,sinameki kürü saç uzatma,sinameki kürü saç döker mi

İlk olarak bemiks ampülü eczanelerden uygun bir fiyata temin edebilirsiniz. Badem yağının tatlı badem yağı olmasına dikkat edin. Öncelikle bir tutam sinamekiyi yeteri kadar suda kaynamaya bırakıyoruz.  Daha sonra kaynayan yaprağın suyunu saçımıza kolay işlem yapabilmek için fısfıs başlıklı bir şişenin içerisine döküyoruz. Sinameki suyu ılık olduktan sonra içerisine bir adet bemiks ampülü ve 1 yemek kaşığı tatlı badem yağını ekliyoruz. Malzemeleri iyice karıştırıyoruz ve saç uzatma kürünüz kullanıma hazır hale geliyor. Sinameki kürünü saçlarınızın hem uçlarına hem de diplerine güzel bir şekilde yediriyorsunuz. Bu kürde önemli olan zamandır. Ne kadar bekletirseniz o kadar fayda göreceksiniz.

Sinameki kürünü üç hafta artarda kullandıktan sonra bir hafta ara vermeniz gerekiyor. Çünkü saçın dinlenmesi gerekmektedir. Unutmadan karışımı haftada en fazla 3 defa saçınıza sürmeniz yeterli olacaktır. Bemiks ampül vitamin içerikli bir ampül olduğu için saçınızda vitamin kokusu bırakması da kaçınılmaz olacaktır. Düzenli kullanım sonucu saçlarınızda gözle görülür bir şekilde uzama olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca kürü desteklemek amacı ile saçınızı bir sabah birde akşam olmak koşulu ile günde iki defa tarayın. Saç taramak saç kökü hücrelerini harekete geçirip uzamasını sağlamaktadır. Fakat saçlarınız kuru iken tarama işlemini yapmayın. Çünkü kuru saçları taramak saçın kırılmasına ve koparak dökülmesine neden olacaktır.

Bir diğer saç uzatma yöntemi ise yılan yağı kullanmaktır. Yılan yağı içerisinde bulunan doğal mineraller sayesinde saçınızın köküne destek verir ve düzenli kullanım sonucu uzamasını sağlar. Yılan yağını kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise yağı saçınıza uygularken dozunu fazla kaçırmayın. Yağı çok fazla saça sürürseniz hem nem dengesini bozarsınız hem de uzama aşamasını geciktirirsiniz.

Yapılan araştırmalar genellikle daha az meyve ve sebze tüketen kişilerde saç sorunlarının daha fazla olduğunu ortaya çıkardı. Uzmanlar meyve ve sebze tüketimizi arttırdığınız takdirde saçlarda kendiliğinde sağlıklı bir görünüm ortaya çıkacağını belirtiyor. Çünkü saç vitamin ve minerallerden beslenmektedir. Sebze ve meyvelerin içeriklerinde ise bu besin yapıları bolca bulunmaktadır. Doğal meyve ve sebzeleri yiyerek saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarınız her zaman bakımlı, uzun, ışıldayan bir görünümde olmasını istiyorsanız saçınızın nemini kaybetmesine mani olun. Doğal yağlar ile haftalık maskeler yapabilirsiniz. Doğal yağlar saçların beslenmesine ve sağlıklı bir görünümde olması için büyük fayda sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM