Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
  3,7725
  % -0,06
 • EURO
  4,6203
  % -0,08
 • ALTIN
  161,2919
  % 0,28
 • BIST
  $11.560
  % -1,28
Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantel gelinlik modelleri 2016

Dantel Gelinlik Modelleri 2016:Bayanların hayatlarında ki en özel günlerden biri olan düğün günlerinde adeta bir melek gibi olması gerekiyor. Gelinlikten, ayakkabıya, çiçeğe ve duvağa hepsi tam anlamı ile mükemmel olmalıdır. Gelinlik seçimi yapılırken zevkiniz ve fiziksel özellikleriniz göz önüne alınmalıdır. Aksi takdirde düğün gününüzde istediğiniz hayal ettiğiniz gibi bir gelin olamazsınız.

Doğru gelinliği tercih etmek için belli başlı kurallar bulunuyor. Bunlardan ilki boyunuzdur. Eğer uzun boylu bir gelinseniz size balık, dantelli tarzı modeller daha çok yakışacaktır. Fakat kısa boylu bir gelin iseniz daha kabarık prenses modelleri tercih ermeniz gerekiyor.

bu yıl özellikle dantel model gelinliklere olan ilgiye iyice arttı. Trend olan dantel gelinliklerden bazı modeller göz önüne çıkıyor. Dantel model bir gelinlik giymek istiyorsanız ayakkabınıza, makyajınızı, gelin çiçeğinizi ve duvağınızı uyumlu seçmeniz gerekiyor. Dantel model gelinliklerde bu yıl straplez model gelinlikler tercihe diliyor. Eğer omuzlarınız güzel ve boynunuz kemikli bir yapıya sahip ise üst bedeninizin güzelliğini ortaya çıkarmak için bu modelleri tercih edin. Fransız danteli olarak bilinen gelinlik modelinde bu yıl belde kemerler Moda oldu. Önü fiyonk şeklinde tokalı kemerler genelde pembe tonlarında gelinlikte kullanılıyor. Pembenin yanı sıra siyah ta tercih ediliyor. Ama gelinlik modellerinde beyaz ile en çok pembe tonları yakışıyor.

İpli dantel modeller daha çok zayıf kişiler tarafından tercihe dilmelidir. Aksi halde fiziğinizin kusurları ortaya çıkar ve düğününüzde kötü bir görünümde olursunuz. Kollarınız deforme olmuş ise kapri dantel kol gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Böylece hem kolunuzu daha düzgün gösterecek hem de deformeleri saklayacaksınız.

Trend dantel gelinlik modelleri 2016

Bilindiği gibi dantel model gelinlikler genelde balık, kloş yada yarı kloş olarak tasarlanır. Çünkü kabarık modellerde dantel tercihe dilmez. Hem kabarık hem dantel olunca abartılı bir görünüm olacağı için gelinliğiniz şık bir görünüm yaratmaz. Dantel modellerde genellikle gelinlik arkasında mütevazi bir kuyruk vardır. Bu kuyruk dantelin devamıdır ve gelinliğe akıcı bir görünüm vermektedir. Hem de boyunuzu daha uzun göstermeye fırsat sağlayacaktır. Dantel model gelinliklere en çok yakışan gelin çiçeği yaz renklerinden oluşan çiçektir. İçerisinde mor, pembe veya fuşya gibi renkler bulunduran bu gelin çiçekleri bu sezon dantel gelinliklerde oldukça fazla kullanılıyor. Eğer bir kır düğünü yapacaksınız dantel gelinlikler çok doğru bir tercih olacaktır. Başınıza duvak yerine mor çiçeklerden oluşan bir taç takıp aynı renkte bir de gelin çiçeği elinize alırsanız tam bir melek gibi düğününüzde tüm dikkatleri üzerine çekersiniz.

Dantel model gelinlikler genelde kumsal düğünlerinde de sıkça tercih edilmektedir. Kum ve dantelin birleşmesi ortaya sıcacık görüntüler çıkarmaktadır. Kumsalda düğün yapacaksınız başınıza bir Fransız model şapka almanızda gelinliğiniz ile kusursuz bir görünüm yaratacaktır. Saçlarınızı ise sakin bırakmanız gerekir. Çünkü gelinlik dantel olduğu için diğer kısımlar daha sakin olmalıdır. Yoksa hem göz yorar hem de doğru bir görünüm ortaya çıkmaz.

güzel göğüslere sahip iseniz v yaka dantel model gelinleri tercih edin. V yaka modeller size çok çekici bir hava katacaktır. Ayrıca v yaka modellerde kol kısmı kloş olan tasarımlar daha çok dikkat çekmektedir.

son olarak genelde dantel gelinliklerde duvak yerine taçlar kullanılmaktadır. Eğer kış aylarında gelin olacaksınız bu gelinliklerin üzerine şık taşlardan yapılmış bir taç yada toka takabilirsiniz. Eğer yaz gelini iseniz kesinlikle rengarenk çiçeklerden yapılmış bir taç kafanıza takmayı unutmayın. Gelin ayakkabınızı ise daha sade ve üzerinde desen olmayan bir renkten yana tercih ediniz.

Dantel gelinlik modelleri 2016 Galerisini sizler için hazırladık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteğinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve sevdiğiniz ile daha sıcak ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi niyetleriniz olabilir ve hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir gayret içine girebilirsiniz. İsteklerinizin uyandırdığı baskı duygusu ve karşınıza çıkan fırsatlar, yeni atılımlarda bulunmak için sizi harekete geçirecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile uyanabilirsiniz. Sabaha karşı oluşan Dolunay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Eski sevgili, unutulmuş aşklar ve hatta eskiden sevdiğiniz kişiyi hatırlamanız mümkün. Yaşadığınız olayları ve isteklerinizi sorgulayabilirsiniz ancak bu haliniz gün içinde değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile olayları iyimser açıdan yorumlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sabırlı ve sakin tutumunuz ile güven uyandıracaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile uyanacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada gelişen olaylar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli programlar yapacaksınız. Ancak dikkatinizi yükseltin ve planlı davranın. Alacağınız teklifler ve davetler dikkatinizi dağıtabilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve akrabalarınızı arayacaksınız. Kendinizi daha farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve daha anlayışlı bir tavır içindesiniz. Üstelik sevdikleriniz de sizdeki değişimin farkında olacak ve hatta size söyleyebilirler. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de ilişkilerinizi daha farklı boyutlara ulaştıracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız ve moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Veya gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanabilirsiniz ve sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki hassasiyetiniz gün içinde dağılacak. Fakat sabahın erken saatlerinde duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve artık isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz öğlene doğru dağılacak ve öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandıracak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar açısından hareketli ve keyifli gelişmeler olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önceden belirlemiş olduğunuz işleri yapabilirsiniz ve bu arada isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Öğlene doğru bazı kaygılarını uyanabilir ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve hayal gücünüzü yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızın fikirleri hayal gücünüzü uyandırabilir. Akşama doğru çeşitli davetler alabilirsiniz ve eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve farklı bir heyecan hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Eski isteklerinizi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlamanız mümkün. Eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişiyor ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada hayal gücünüzü uyandıran bazı gelişmeler olabilir ve sezgileriniz uyanabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin.
KOVA BURCU YORUMU
Derin duygular ile uyanmış olsanız bile kendinizi enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu oluşturan durumlar olabilir fakat siz kendinizi özgür hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada eviniz, aileniz, çocuklar, kardeşler veya projelerinize odaklanmanız gerekebilir. Fakat dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Yeni tanıştığınız kişiler ile kuracağınız iletişim duygularınızı değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve olumlu tavırlarınız ile ilişkilerinizi daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz de sizi destekleyecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Mistik konular ve sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM