Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantel gelinlik modelleri 2016

Dantel Gelinlik Modelleri 2016:Bayanların hayatlarında ki en özel günlerden biri olan düğün günlerinde adeta bir melek gibi olması gerekiyor. Gelinlikten, ayakkabıya, çiçeğe ve duvağa hepsi tam anlamı ile mükemmel olmalıdır. Gelinlik seçimi yapılırken zevkiniz ve fiziksel özellikleriniz göz önüne alınmalıdır. Aksi takdirde düğün gününüzde istediğiniz hayal ettiğiniz gibi bir gelin olamazsınız.

Doğru gelinliği tercih etmek için belli başlı kurallar bulunuyor. Bunlardan ilki boyunuzdur. Eğer uzun boylu bir gelinseniz size balık, dantelli tarzı modeller daha çok yakışacaktır. Fakat kısa boylu bir gelin iseniz daha kabarık prenses modelleri tercih ermeniz gerekiyor.

bu yıl özellikle dantel model gelinliklere olan ilgiye iyice arttı. Trend olan dantel gelinliklerden bazı modeller göz önüne çıkıyor. Dantel model bir gelinlik giymek istiyorsanız ayakkabınıza, makyajınızı, gelin çiçeğinizi ve duvağınızı uyumlu seçmeniz gerekiyor. Dantel model gelinliklerde bu yıl straplez model gelinlikler tercihe diliyor. Eğer omuzlarınız güzel ve boynunuz kemikli bir yapıya sahip ise üst bedeninizin güzelliğini ortaya çıkarmak için bu modelleri tercih edin. Fransız danteli olarak bilinen gelinlik modelinde bu yıl belde kemerler Moda oldu. Önü fiyonk şeklinde tokalı kemerler genelde pembe tonlarında gelinlikte kullanılıyor. Pembenin yanı sıra siyah ta tercih ediliyor. Ama gelinlik modellerinde beyaz ile en çok pembe tonları yakışıyor.

İpli dantel modeller daha çok zayıf kişiler tarafından tercihe dilmelidir. Aksi halde fiziğinizin kusurları ortaya çıkar ve düğününüzde kötü bir görünümde olursunuz. Kollarınız deforme olmuş ise kapri dantel kol gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Böylece hem kolunuzu daha düzgün gösterecek hem de deformeleri saklayacaksınız.

Trend dantel gelinlik modelleri 2016

Bilindiği gibi dantel model gelinlikler genelde balık, kloş yada yarı kloş olarak tasarlanır. Çünkü kabarık modellerde dantel tercihe dilmez. Hem kabarık hem dantel olunca abartılı bir görünüm olacağı için gelinliğiniz şık bir görünüm yaratmaz. Dantel modellerde genellikle gelinlik arkasında mütevazi bir kuyruk vardır. Bu kuyruk dantelin devamıdır ve gelinliğe akıcı bir görünüm vermektedir. Hem de boyunuzu daha uzun göstermeye fırsat sağlayacaktır. Dantel model gelinliklere en çok yakışan gelin çiçeği yaz renklerinden oluşan çiçektir. İçerisinde mor, pembe veya fuşya gibi renkler bulunduran bu gelin çiçekleri bu sezon dantel gelinliklerde oldukça fazla kullanılıyor. Eğer bir kır düğünü yapacaksınız dantel gelinlikler çok doğru bir tercih olacaktır. Başınıza duvak yerine mor çiçeklerden oluşan bir taç takıp aynı renkte bir de gelin çiçeği elinize alırsanız tam bir melek gibi düğününüzde tüm dikkatleri üzerine çekersiniz.

Dantel model gelinlikler genelde kumsal düğünlerinde de sıkça tercih edilmektedir. Kum ve dantelin birleşmesi ortaya sıcacık görüntüler çıkarmaktadır. Kumsalda düğün yapacaksınız başınıza bir Fransız model şapka almanızda gelinliğiniz ile kusursuz bir görünüm yaratacaktır. Saçlarınızı ise sakin bırakmanız gerekir. Çünkü gelinlik dantel olduğu için diğer kısımlar daha sakin olmalıdır. Yoksa hem göz yorar hem de doğru bir görünüm ortaya çıkmaz.

güzel göğüslere sahip iseniz v yaka dantel model gelinleri tercih edin. V yaka modeller size çok çekici bir hava katacaktır. Ayrıca v yaka modellerde kol kısmı kloş olan tasarımlar daha çok dikkat çekmektedir.

son olarak genelde dantel gelinliklerde duvak yerine taçlar kullanılmaktadır. Eğer kış aylarında gelin olacaksınız bu gelinliklerin üzerine şık taşlardan yapılmış bir taç yada toka takabilirsiniz. Eğer yaz gelini iseniz kesinlikle rengarenk çiçeklerden yapılmış bir taç kafanıza takmayı unutmayın. Gelin ayakkabınızı ise daha sade ve üzerinde desen olmayan bir renkten yana tercih ediniz.

Dantel gelinlik modelleri 2016 Galerisini sizler için hazırladık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtmış olabilirsiniz. Hatta dış görünümünüz ve değişen tarzınız ile dikkat çekeceksiniz. Bu arada maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Ruhsal konular, kişisel gelişime yönelik seminerler ve gençlik, güzellik, sağlık konularında teknolojinin en son yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ilginizi çekebilir ve hatta sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak birdenbire başlayan aşk maceraları sizi derinden etkileyebilir ve fikirleriniz tamamen değişebilir. Davetler, keyifli organizasyonlar ve çevre gezilerine çıkmak sizi rahatlatacak.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü harekete geçiren kişiler ve olaylarla karşılaşacağınız bir gün. Endişeli hayaller kurmayın ve kendinizi olayların akışına bırakın. Fantezilerinizi gerçekleştirebilir, geleceğe yönelik güzel hayaller kurabilirsiniz. Ve güzel hayaller kurmalısınız. Çünkü bugün gerçekleştirme potansiyeliniz çok yüksek. İçinizden neyi geçirirseniz, onunla karşılaşacaksınız. İlginç gelişmeler meydana gelebilir. Bugün fanteziler, sanat ve mistik konularla ilgilenen kişilerle karşılaşabilir, kendi fantezilerinizi anlatabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlginç rüyalar görmüş olarak uyanacaksınız ve kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yaratıcılığınız uyanıyor ve özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için çok verimli geçecek. Hem aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olacak, yapmak istediğiniz işlere yönelik yeni gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz hareketli olacak ve günün ilerleyen saatlerinde saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu çevrelerde dolaşacaksınız. Büyüklerinizi ziyaret edebileceğiniz gibi Çevrenizin saygı duyduğu kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler bugün sizi takdir edecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Sabah uyandığınızda kendinizi biraz gergin hissetseniz bile değişik duygularla yatağınızdan kalkacaksınız. Meydana gelen olaylar baskı duygusu uyandırabilir ancak kendinizi güçlü hissedecek ve içinizden yükselen duyguya güveneceksiniz. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınızın desteği ile sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Hem ilişkiler, hem de evinizle ilgili işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Böylece sağlık sorunu olanlar hızlı bir iyileşme sürecine giriyor.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM