Uzmankadin.net Nasıl Kullanılır?

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
“Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür Kaşlar, Hacimli Kirpikler”

“Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür Kaşlar, Hacimli Kirpikler”

Yüz güzelliğinin en belirleyici unsuru hiç kuşkusuz kaşlar. Son yıllarda yüzdeki simetriyi sağlamak, ifadeyi güçlendirmek ve gözleri daha da güzel göstermek için sıkça başvurulan kozmetik uygulamalar yerine, doğal yollarla kaşlarını yeniden güçlendirmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. 

Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpikler için özel olarak formüle edilmiş Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile düzenli kullanımda 14 günde %121 uzama sağlanıyor.*

Kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde doğal içerikleri tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Bunun yanı sıra Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor. Gözlere özel kozmetiklerde en sevilen ürün hiç şüphesiz maskara; ve yine Türk kadınları kullanacakları maskaradan en çok, kirpiklerine hacim kazandırmasını bekliyor.

Son yıllarda ülkemizde de kendine hızla yer bulan kaş kalemleri ve dövme, 3D Microblading gibi yöntemler sadece kaşa şekil vermek için değil, seyrekleşme, renk solukluğu ya da kısmi dökülmeler için de kullanılıyor. Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyenler için riskli kozmetik uygulamalar ya da geçici günlük çözümler yerine kalıcı ve doğal yöntemler tercih edenlere özel olarak formüle edilen Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu, Sarmaşık bitkisi özü Phytosterol, Biocomplex B11 ve Patentli Tripeptid içeriyor. Bu özel bileşenler sayesinde daha güçlü, daha uzun, daha yoğun kaş ve kirpikler için uzamada 14 günde %121* artış sağlanabiliyor.

Alkol, parfüm, silikon ve ftalat içermeyen ürün, göz çevresine uygun PH değeriyle kaş ve kirpikleri, gözlere zarar vermeden besler, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanımda kaş ve kirpiklerin eskisine oranla daha uzun olmasını destekler. Sarmaşık Bitkisi özleri içeren ürün kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.

Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu, Almanya Dermatest Laboratuvarlarında oftalmolojik kontrol altında dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kaş ve Kirpiklerimiz Neden Dökülür?
Gözleri sert bir biçimde ovuşturma alışkanlığı, makyaj temizleme esnasında uygulanan baskı, takma kirpik ve perma uygulamaları ve yanlış epilasyon yöntemleri kaş ve kirpiklerin dökülmesine neden olabiliyor. Diğer yandan sürdürülen günlük bakım ve daha özenli temizlik alışkanlıkları edinmek, kaş ve kirpiklerimizin ömrünü uzatmayı sağlayabiliyor.

Kolay, konforlu ve Hijyenik Uygulama
İçeriğindeki Patentli Tripeptid ile kaş ve kirpikleri besleyerek sağlıklı, yoğun ve canlı bir görünüm kazandıran ürün, Sarmaşık Bitkisi Özü ve Biocomplex B11 ile onları daha güçlü hale getiriyor. Serumda yer alan gliserin ve pantenol kaş ve kirpikleri nemlendirerek, üzerinde bir film tabakası oluşturarak dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

Tek kullanımlık uygulama aplikatörleriyle ya da damlalıklı aparatı ile birlikte satışa sunulan ürün günde 1 ya da 2 kez, kuru ve temiz kirpik ve kaşların üzerin sürülerek uygulanıyor. Satın alınan her kutu, 1 aylık uygulama imkanı sunuyor.

*Kıl folikülleri üzerinde Biotinyl-GHK ile 14 günde yapılan in vitro test sonucudur.Sederma,2011.


“Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür Kaşlar, Hacimli Kirpikler”

Source: https://kadinsaglikliyasam.blogspot.com/

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
!

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ve aynı zamanda birleştirici tutumunuz ile çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizden başka kıyafetiniz, tarzınız ve seçimleriniz ile de yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. İlginç kişiler ve farklı çevreler ile kuracağınız ilişkiler isteğinizin güçlenmesini sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sizin için hareketli bir dönem... Gelişmeler beklenenden daha yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM